Bensdorp_Wijnen: En onze Bensdorp Wijnen Facebookpagina is nu ook online: http://t.co/oSz5S8KA Leuk? klik hem aan! #like
    Bensdorp_Wijnen: http://t.co/ctS6Z84E Het was even puzzelen maar er staat nu ook een facebook button op de website.
    Bensdorp_Wijnen: 25 februari, Kunst en Wijn. http://t.co/Ft1Kg5JH
    Bensdorp_Wijnen: Nog twee weken te gaan. Carnaval? Ja dat ook maar ik zit dan met mijn neus in het mooiste aanbod van wijnen uit... http://t.co/HDebVrW9
    Bensdorp_Wijnen: #nosjournaal #crisis ? #rayonhoofden #elfstedentochtocht ! Maar eerst: #kootenbie
    U heeft een selectie gemaakt op soepel & rond binnen ALLE wijnen.
    klik hier om de selectie te wissen.
    € 5,25

    2009 IGT Pays Mediterranée

    Quod Erat Faciendum - QEF rosé (nieuw)

    Quod Erat Faciendum betekent: wat moest gedaan worden. Jerôme Quiot is wijnboer in de Rhône- en Provencestreek met o.a. Domaines in Châteauneuf-du-Pape (Domaine du Vieux Lazaret en Domaine Duclaux) en in Gigondas (Château du Trignon). Met de ‘QEF’-serie toont hij aan dat er ook in deze streek wijnen gemaakt kunnen worden met een zeer goede prijs-kwaliteitverhouding. De wijngaarden zijn gelegen aan westelijke kant van de Côtes du Rhône, richting de Mont Ventoux, waar de bodem bestaat uit klei en alluviale stenen. Druivensoorten: Syrah en Cabernet Sauvignon (50%/50%). Na de ontsteling worden de druiven pneumatisch geperst. Hierna wordt het sap op koele temperatuur (18°C) gefermenteerd in roestvrijstalen vaten. De temperatuur zo laag gehouden zodat de fruitige aroma’s ontwikkeld worden. De wijn komt daarna tot rust om in januari gebotteld te worden. Zoals veel moderne wijnen heeft ook deze wijn een schroefdop om de wijn zo lang mogelijk ‘vers’ te houden. Deze lichtroze rosé heeft een aantrekkelijke zoetige geur (aarbeien, frambozen). Hij is fris en lekker vol van smaak met vriendelijke zuren en een lange afdronk. Geniet van de wijn gekoeld (11—12°C) met sushi, salades, zomerse gerechten (gazpacho, rauwkost) en lichte kipgerechten.
    druiven: Cabernet Sauvignon, Syrah gerechten: bbq momenten: Iedere dag lekker, (t)huiswijn! smaak: soepel & rond Prijscategorie: tot € 10,-
    € 5,75

    2009 IGT Pays Mediterranée. Château du Trignon (kaart)

    Quod Erat Faciendum - Qef rouge (Nieuw)

    Quod Erat Faciendum betekent: wat moest gedaan worden. Jerôme Quiot is wijnboer in de Rhône- en Provencestreek met o.a. Domaines in Châteauneuf-du-Pape (Domaine du Vieux Lazaret en Domaine Duclaux) en in Gigondas (Château du Trignon). Met de ‘QEF’-serie toont hij aan dat er ook in deze streek wijnen gemaakt kunnen worden met een zeer goede prijs-kwaliteitverhouding. De wijngaarden zijn gelegen in het gebied rond Châteauneuf-du-Pape, waar de bodem bestaat uit alluviale stenen. De wijn is volledig gemaakt van één druivensoort en wel de typische soort van de streek: Syrah. Na een volledige ontsteling en lichte persing, ondergaan de druiven een fermentatie in vaten. De maceratie (inweking) duurt 8 tot 10 dagen bij gecontroleerde temperatuur zodat het fruitige karakter behouden blijft. De wijn rijpt nog 6 tot 8 maanden in grote vaten verder alvorens het gebotteld wordt. De kleur is donkerrood met paarse tinten. Lekker wat donker fruit in de geur (cassis en zwarte bessen). De wijn heeft een sappig en soepel karakter met zachte tannines en veel fruit. Niet té ‘warm’ serveren, 16°-18°C is prima. Heerlijk bij pastagerechten, bij tapas en vlees van de grill.
    druiven: Syrah gerechten: pastagerechten momenten: Iedere dag lekker, (t)huiswijn! smaak: soepel & rond Prijscategorie: tot € 10,-
    € 5,75

    2010 Vin de Pays de la Principauté d'Orange

    Secret de Campane rouge

    In 2009 werden de activiteiten van wijnhandel Heimelijk Genoegen overgenomen. Een van de serie wijnen van deze wijnhandel was Secret de Campane van de Cave de Cairanne in de Côtes du Rhône. Een serie soepele en makkelijke wijnen voor iedere dag.

    Deze volfruitige rode wijn met zachte tannines is een blend van 60% Grenache, 30% Carignan (van oude wijnstokken) en 10% Cinsault.

    Het gebied, la Principauté d'Orange ligt eigenlijk in de Provence op de linkeroever van de Rhône en kijkt uit over de Dentelles de Montmirail en de Mont Ventoux.
    € 6,95

    2007 Vin de Pays des Coteaux de l'Ardèche

    Terre de Frigoule, Syrah - Ardèche

    In maart 2009 hebben wij de activiteiten van wijnhandel Heimelijk Genoegen overgenomen. Deze wijnhandel voerde een serie betaalbare wijnen van prima kwaliteit van 'Les Vignerons Ardèchois'. Deze wijn is van de Terres d'Ardèche-serie. De Terre de Frigoule verwijst naar de tijmstruikjes die in de buurt van de Syrahstokken groeien. Dit kruidige karakter komt terug in deze soepele, ronde wijn die ook lichtgekoeld gedronken kan worden.
    druiven: Syrah gerechten: bbq, mediterrane keuken momenten: Iedere dag lekker, (t)huiswijn! smaak: soepel & rond Prijscategorie: tot € 10,-
    € 6,95

    2008 Vin de Pays des Coteaux de l'Ardèche

    Terre de Mûrier - Merlot

    In maart 2009 hebben wij de activiteiten van wijnhandel Heimelijk Genoegen overgenomen. Deze wijnhandel voerde een serie betaalbare wijnen van prima kwaliteit van 'Les Vignerons Ardèchois'. Deze wijn is van de Terres d'Ardèche-serie. Er groeien veel bramenstruiken in de buurt van deze wijngaarden en vandaar Terre de Mûrier. Het fruitige karakter van de bramen lijkt dan ook terug te kome in de smaak van deze sappige wijn (100% Merlot).
    druiven: Merlot gerechten: lamsvlees momenten: Iedere dag lekker, (t)huiswijn! smaak: soepel & rond Prijscategorie: tot € 10,-
    € 7,25

    2007 Utiel-Requena. Viñedos y Bodegas Vegalfaro (kaart)

    Bodegas Vegalfaro Joven

    Bodegas Vegalfaro, een nieuwe leverancier uit Utiel-Requena. Een relatief jong bedrijf (1980) waar met veel energie en met de meest moderne technieken mooie wijnen worden gemaakt. Deze rode wijn heeft geen houtrijping gehad en is vol van smaak met veel fruit. Een heerlijke wijn om zomaar te drinken of lekker aan tafel. Een ideale (t)huiswijn om iedere dag van te genieten. Druivensoorten: Tempranillo, Merlot, Cabernet Sauvignon & Bobal.
    gerechten: tapas smaak: soepel & rond
    € 7,25

    2008 Vin de Pays d'Oc. Domaine Luc Pirlet (kaart)

    Domaine Luc Pirlet Syrah-Mourvèdre les Barriques

    Een van mijn best verkochte wijnen op proeverijen! 60% Syrah en 40% Mourvèdre. De Syrahdruif heerst sinds lang in de Languedoc. De Mourvèdre, een meer Provençaalse druif werd pas later aangeplant. Dit huwelijk tussen de twee is onthullend en toont al z'n zuidelijke klasse. Door zijn stevige structuur heeft de wijn een goed bewaarpotentieel maar nu ook al een heerlijke wijn voor de koudere wintermaanden!

    In februari 2012 11+1 dus € 7,25 i.p.v. € 7,95
    € 7,50

    2010 Asti

    (Nieuw) Berro rosso

    "Berro" betekent "Belofte" in het lokale dialect van Piemonte. Met deze serie fruitige en toegankelijke wijnen mikt Pico Maccario op die groep mensen die het drinken van wijn aan het ontdekken zijn. Deze moderne rode wijn van lokale druivensoort Barbera is dan ook precies zoals hij moet zijn: een lekker vol en soepel glas wijn waar je altijd van op aan kan, óók bij ervaren wijndrinkers en dat is bij deze beloofd!

    druiven: Barbera gerechten: pastagerechten momenten: Iedere dag lekker, (t)huiswijn! smaak: soepel & rond Prijscategorie: tot € 10,-
    Pico Maccario, een modern wijnbedrijf uit Piemonte
    € 7,50

    2009 Sicilië

    La Piazza Nero d'Avola-Merlot

    De la Piazzawijnen verkopen we al langer. Nieuw is deze Nero d'Avola - Merlot uit Sicilië. De druiven van deze wijn hebben veel zon gehad en dat proef je in deze wijn. Voor de liefhebber van een zachte, soepele rode wijn zonder noemenswaardige tannines maar bomvol fruit.
    druiven: Merlot, Nero d'Avola gerechten: pastagerechten momenten: Iedere dag lekker, (t)huiswijn! smaak: soepel & rond Prijscategorie: tot € 10,-
    € 7,75

    2007 Puglia

    La Piazza Primitivo

    Primitivo, was dat niet hetzelfde als Zinfandel, de 'nationale wijndruif' van Californië? Men is het er nog niet helemaal over eens maar wijnmaker Mark Shannon (ook uit Californië) weet er wel raad mee: donkerpaars van kleur, bomvol fruit (bramen en kersen) in geur en vol en lekker kruidig van smaak. Pastawijn bij uitstek.
    € 7,75

    2008 Vin de Pays d'Oc. Château de l'Engarran (kaart)

    Initiales - Terres de l'Engarran

    - rouge

    Nieuwe wijn van de Dames van Engarran. Zoals met alle wijnen van dit huis is er weer een mooie assemblage gemaakt van diverse druivensoorten. De 'druivenmix' zorgt dat deze zachte, gloedvolle wijn mooi in balans is: De Merlot & Greneache zorgen voor soepelheid en de Cabernet & de Syrah voor lekker wat rood fruit en een tikje kruidigheid. De jaargang 2008 is de laatste als Vin de Pays d'Oc. Vanaf 2009 wordt de herkomstbenaming - net als nu al de rosé en de witte wijn - IGT Pays d'Oc.
    € 7,95

    2007 Toscana

    (Nieuw) Vignamaggio, Il Morino - Toscana

    Vignamaggio is een betrouwbare producent in het Chianti Classico gebied (Sinds 1404!). Ze gaan met hun tijd mee met deze morderne Il Morino van 100% Sangiovesdruiven. De wijn heeft 6 maanden gerijpt op Franse eikenhouten vaten en hij is volfruitig, sappig en soepel van smaak met een lichte, prettige vanilletoon.
    druiven: Sangiovese gerechten: lamsvlees, pastagerechten smaak: soepel & rond Prijscategorie: tot € 10,-
    € 7,95

    2010 Vin de Pays d'Oc. Domaine Luc Pirlet (kaart)

    Domaine Luc Pirlet Viognier 'Les Barriques'

    Heerlijke wijn van Luc Pirlet, 100% Viognier: volfruitig, lichtkruidig, zachte zuren, mild van smaak. Wijn heeft, in tegenstelling tot wat de naam doet vermoeden, géén opvoeding gehad op eikenhouten vaten, puur natuur dus, geen houtinvloed.
    druiven: Viognier gerechten: (wit)visgerechten momenten: Het is voorjaar! smaak: soepel & rond Prijscategorie: tot € 10,-
    Luc Pirlet Viognier ’Les Barriques’
    € 7,95

    2008 Sicilië

    (Nieuw) Academia del Sole - Nero d'Avola-Shiraz

    Ook weer zo'n moderne, aansprekende wijn uit Sicilië. De Shirazdruif is natuurlijk hetzelfde als de Syrah. De wijnmaker, Mark Shannon komt nou eenmaal uit Californië en vandaar dat hij de naam Shiraz heeft gebruikt. Volfruitig, zachte tannines, veel sap, een echte bbq-wijn!
    druiven: Nero d'Avola, Syrah gerechten: bbq, pastagerechten momenten: Vrijdagmiddag borrel smaak: soepel & rond Prijscategorie: tot € 10,-
    € 8,35

    2008 Puglia

    Feudo di Santa Croce, Malnera - Salento

    Dé topper uit 2009!

    Warmbloedige rode wijn uit Salento in Puglia. Volfruitig, sappig en lichtkruidig van smaak.
    € 8,75

    2010 Puglia

    Megale Barrique

    Broer van de Malnera. 100% Negro Amaro. Wijn heeft kort op eikenhouten vaten gerijpt. Vol maar toch ook zacht en elegant van smaak zonder noemenswaardige tannines.
    druiven: Negro Amaro gerechten: pastagerechten smaak: soepel & rond
    € 8,75

    2007 Coteaux du Languedoc - rouge

    Domaine St. Jean de l'Arbousier rouge

    Nieuw op de site deze rode wijn van Cathérine Viguier. 75% Syrah, 20% Grenache en 5% Mourvèdre. Het rendement per hectare wordt klein gehouden: 35 hectoliter. Volle, sappige wijn met zachte tannines, een lekkere bite en een lange afdronk. Typisch Zuid-Franse stijl.
    druiven: Grenache, Mourvèdre, Syrah gerechten: bbq, biefstuk, Hollandse belegen kaas smaak: soepel & rond Prijscategorie: tot € 10,-
    St. Jean de l’Arbousier rouge. Als je goed kijkt zie je dat dit een afbeelding is van de (uitstekende!) witte versie. Het etiket is hetzelfde.
    € 8,75

    2009 Ventoux

    (Nieuw) Château Pesquié 'terrasses' rosé

    Ik was al een tijdje op zoek naar een wijn uit de Ventoux en liep op de Vinisud van februari 2010 tegen Château Pesquié aan. Op de beurs duidelijk de producent van de beste Ventouxwijnen die ík tegenkwam. De rosé 'Terrasses' is, net als de rode versie, een assemblage van Grenache en Syrah en was voor mij één van de meest aansprekende wijnen (in die prijsklasse) op de beurs.

    Een echte zomerrosé die je moeiteloos doordrinkt bij de BBQ. Robert Parker: "One of the Côtes du Ventoux's top estates"

    druiven: Grenache, Syrah gerechten: mediterrane keuken momenten: Zomers terras smaak: soepel & rond Prijscategorie: tot € 10,-
    € 8,75

    2008 Utiel-Requena. Viñedos y Bodegas Vegalfaro (kaart)

    Bodegas Vegalfaro Barrica

    Deze wijn bewijst waarom wijnland Spanje weer helemaal hot is! Moderne wijn van 2 druivensoorten: Merlot en Bobal. De Merlot is wereldberoemd en 'import' uit Frankrijk. De Bobal is een onbekende lokale druivensoort. De 2soorten samen vormen een aanlokkelijke wijn met een vleugje vanille in de geur door de korte houtrijping. De wijn valt verder op door z'n volle fruitigheid en z'n rijpe tannines. Een aanrader!
    € 8,95

    2008 Vin de Pays d'Oc. Château de l'Engarran (kaart)

    Domaine de l'Engarran rouge

    Op het Château de l’Engarran uit 1632 wordt al meer dan 300 jaar wijn gemaakt. Het is een prachtig Château en een officieel historisch monument aan de rand van Montpellier. De dagelijkse gang van zaken staat onder leiding van de twee zussen Diane Losfelt en Constance Rerolle, derde generatie vrouwelijke wijnmakers! Wijn maken is allang geen ‘mannenberoep’ meer maar dat op dit Château al drie generaties vrouwen de scepter zwaaien is redelijk uniek. Om hier bij stil te staan hebben de dames een speciale wijn gemaakt: ‘Dames’ de l’Engarran. Het is een volle rode wijn van liefst 5 druivensoorten: Cabernet Franc, Merlot, Mourvèdre, Carignan en Syrah. De wijn staat met een ster vermeld in de gezaghebbende Franse wijngids Guide Hachette. Juli 2009: Wijn is uitgeroepen tot een van 100 'beste Vin de Pays d'Oc in Nederland'!
    Wijnmaker Diane Losfelt
    De twee ’Dames’, Constance Rérolle en Daine Losfelt
    € 8,95

    2007 Coteaux du Languedoc. Château de l'Engarran (kaart)

    Château de l'Engarran, Cuvée Ste. Cécile

    Het beeld van moeder met kind dat zich aan de voorkant van het kasteel bevindt symboliseert het karakter van deze heerlijk elegante en aanlokkelijke rode wijn. Smaakvol, fruitig, zachte tannines, een mooi glas voor bij kalfs- of lamsvlees. Een pure wijn zonder houtgebruik. De Fransen gaan met hun tijd mee: om het voor consumenten duidelijker te maken hebben ze dit jaar de AC Languedoc in het leven geroepen.
    Het beeld van moeder en kind aan de voorkant van Château de l’Engarran vindt u terug op het etiket van deze wijn.
    € 8,95

    2010 Coteaux du Languedoc. Château de l'Engarran (kaart)

    Château de l'Engarran rosé

    Volfruitige en lekker zachte rosé van de 'Dames van Engarran'. Jaargang 2007 had een speciaal etiket om 'te vieren' dat Diane en Constance derde generatie vrouwelijke wijnmakers zijn op dit prachtige Château in de buurt van Montpellier. Ook op magnum te bestellen. A.C. Coteaux du Languedoc.

    2008 Guide Hachette 2010: hoge score: 3 sterren, ***!

    De 2009 kreeg een gouden médaille bij het Concours Général Agricole in Parijs en ** in Guide Hachette.
    druiven: Cinsault, Grenache gerechten: kip, mediterrane keuken, zalm momenten: Het is voorjaar!, Vrijdagmiddag borrel, Zomers terras smaak: soepel & rond Prijscategorie: tot € 10,- Wouter's tip van de week: Rosé
    € 9,75

    2008 Ventoux

    (Nieuw) Château Pesquié 'Terrasses' rouge

    Ik was al een tijdje op zoek naar een wijn uit de Ventoux en liep op de Vinisud van februari 2010 tegen Château Pesquié aan. Op de beurs duidelijk de producent van de beste Ventouxwijnen die ík tegenkwam. Deze rode 'Terrasses' is een assemblage van Grenache en Syrah. Een wijn met body maar ook met veel sap en fruit. De wijn is nu al erg lekker maar kan gerust nog een jaar of 3, 4 bewaard worden.
    druiven: Grenache, Syrah gerechten: bbq momenten: Vrijdagmiddag borrel smaak: soepel & rond Prijscategorie: tot € 10,-
    € 16,75

    2006 Asti

    (Nieuw) Braida Il Bacialé

    U bent het toch met ons eens: een wijn hoort toch gewoon lekker te zijn? Tijdens onze reis in Piemonte in mei 2011 hebben we veel geproefd en deze wijn vonden we gewoon heel erg lekker! Een nogal ongebruikelijk blend van Barbera, Pinot Noir, Merot en Cabernet Sauvignon. Zachte tannines, rijp fruit, mooi sappig, gul en lang op de afdronk, een aanrader!

    En de naam, Il Bacialé? In het lokale dialect betekent dit de (huwelijks)koppelaar. Het klopt inderdaad dat deze wijn een aantal druiven die je niet veel samen ziet perfect koppelt tot een pracht van een wijn!

    Robert Parker: "(Il Bacialé) is a generous, medium-bodied wine bursting with fruit. A soft, caressing wine"
    € 45,00

     

    Proefpakket Luc Pirlet

    Luc Pirlet is een Bourgondisch ingestelde Belg die z'n domaine heeft in de streek van Limoux in de richting van de Pyreneeën. Het Domaine zelf ligt zo’n 20 kilometer van de prachtige citadel Carcassonne en brengt een grote verscheidenheid aan wijnen voort.

    We hebben een proefpakket samengesteld met 3 wijnen uit de serie 'Les Barriques':

    - De frisdroge en volle Chardonnay.

    - Z'n volle en kruidige Syrah-Mourvedre.

    - De superzachte Pinot Noir.

    In dit proefpakket zit 2 flessen van elk in een doos, inclusief verzending.

    Evenementen en bijeenkomsten

    Op dit gedeelte vindt u informatie over evenementen en bijeenkomsten waar Bensdorp Wijnen bij betrokken is....
    Op dit gedeelte vindt u informatie over evenementen en bijeenkomsten waar Bensdorp Wijnen bij betrokken is.

    Wijnproeven en Kunstexpositie Jeanne en Nico Vrielink

    Galerie Living Art is bijzonder verheugd dat zij voor de tweede maal het werk kunnen laten zien van de wereldwijd bekende schilder Nico Vrielink. Verr...
    Galerie Living Art is bijzonder verheugd dat zij voor de tweede maal het werk kunnen laten zien van de wereldwijd bekende schilder Nico Vrielink. Verrassend is dat hij samen met zijn muze en echtgenote Jeane Vrielink-Seah exposeert. Jeane maakt sculpturen in brons & steen en prachtige sieraden.

    1 t/m 25 februari is iedereen van harte welkom op woensdag tot en met vrijdag tussen 11.00 uur en 17.00 uur.

    Op 25 februari (tussen 13.00 en 16.00) sluiten we de expositie feestelijk af met een wijnproeverij van Bensdorp Wijnen. Adres: The Art of Living Well, Het Sterrenbeeld 25 in Den Bosch.

    15 & 16 april, Spring Fair bij The Art of Living Well met Wijnproeverij

    Is genieten uw levensmotto? Kom dan op zondag 15 april óf maandag 16 april (Business Edition) naar de Wellness & Beauty ...
    U vindt ons op het ’vertrouwde hoekje’ op de tweede verdieping!




    Is genieten uw levensmotto? Kom dan op zondag 15 april óf maandag 16 april (Business Edition) naar de Wellness & Beauty Experience van The Art of Living Well. Deze Spring Edition is een unieke belevenis waarbij alle zintuigen geprikkeld worden. In een stijlvolle omgeving laten toonaangevende partners op het gebied van wellness en beauty u kennismaken met de laatste ontwikkelingen. Uiteraard verzorgen wij een wijnproeverij! Dompel uzelf onder in pure weldaad en luxe en laat u inspireren!

    Thuisproeverij

    Op dit moment staan er diverse evenementen gepland. Mocht u niet kunnen komen dan is het natuurlijk altijd mogelijk om ons te 'boeken' voor...

    Op dit moment staan er diverse evenementen gepland. Mocht u niet kunnen komen dan is het natuurlijk altijd mogelijk om ons te 'boeken' voor een proeverij aan huis of op kantoor. Neem svp contact met ons op en we vertellen er graag meer over.

    @Wouter_Bensdorp aan het werk. wijnproeverij kan beginnen! on Twitpic

    Meer informatie:

    ...

    View Wouter Bensdorp's profile on LinkedIn

    Follow Wouter_Bensdorp on Twitter





    druiven
    Cabernet Sauvignon, Chardonnay, Merlot, Grenache blanc, Pinot Noir, Sauvignon, Syrah, Tempranillo, Viognier, Cabernet Franc, Mourvèdre, Carignan, Bobal, Grenache, Garnacha, Gewurztraminer, Sangiovese, Prosecco, Pinot Meunier, Cinsault, Trebbiano, Roussanne, Malbec, Vermentino, Rolle, Clairette, Bourboulenc, Verdejo, Muscat, Touriga Nacional, Primitivo, Negro Amaro, Malvasia Negra, Corvina, Rondinella, Molinara, Picpoul, Prieto Picudo , Brachetto, Marsanne, Mauzac, Garnacha Tintorera, Chenin Blanc, Tocai (Pinot Gris), Trebbiano di Lugana, Nero d'Avola, Macabeu, Xarel-lo, Parellada, Favorita, Nascetta, Tinto de Toro, Barbera, Catarratto, Pinot Grigio, Garganega, Fernão Pires , Nebbiolo, Arneis, Freisa, Biologisch geteelde druiven, Albariño
    gerechten
    lamsvlees, gevogelte, pastagerechten, mediterrane keuken, biefstuk, bbq, asperges, oesters, mosselen, zalm, oosterse keuken, tapas, kip, toetje met fruit, toetje met chocola, (wit)visgerechten, wild, sudderlappen, zachte Franse kaas, blauwschimmelkaas, Hollandse belegen kaas, ijsdessert, kreeft
    momenten
    Lunchafspraak, Baas op bezoek, Iedere dag lekker, (t)huiswijn!, Beste vriend op bezoek, Zomers terras, Feest!, Het is voorjaar!, Vrijdagmiddag borrel, Laat je verrassen!, Het is herfst: 'open haard wijn', Een ultiem wijnmoment, Verrassing!, Een magnum, da's dubbel genieten én extra feestelijk!
    smaak
    vol & krachtig, verfijnd & complex, soepel & rond, licht & fruitig, vol & rond, fris & fruitig, zoet & vol, lichtzoet & aromatisch
    Prijscategorie
    tot € 10,-, tot € 15,-, tot € 20,-, vanaf € 20,-
    Wouter's tip van de week
    Wit, Rosé, Rood