Wouter_Bensdorp: De petitie tegen de te hoge accijns op mousserende wijn heeft nog veel handtekeningen nodig, doe mee: http://dld.bz/uDs4
    Wouter_Bensdorp: Borreltijd! Ik vond nog een 2007 fles http://dld.bz/tWHZ, erg lekker!
    Wouter_Bensdorp: Jancis Robinson geeft 16,5+/20 voor Ch. Trignon #Gigondas 2006, International Wine Cellar geeft 89/100.
    Wouter_Bensdorp: Werken aan nieuwsbrief, o.a. met aankondiging wijnproeverij 25 & 26 september :http://tiny.cc/jpzwl
    Wouter_Bensdorp: @MhjGroeneveld Ch. Planeres heb ik in februari op de Vinisud in Montpellier geproefd, ik hoop binnenkort weer een partij naar NL te halen.
    U heeft een selectie gemaakt op Sétubal binnen ALLE wijnen.
    klik hier om de selectie te wissen.
    € 8,95

    2009 Sétubal

    Catarina, Terras da Sado, Setubal - Portugal

    Ik vond een zalige witte wijn met een voor mij wel heel persoonlijke touch. Qua naam zat de wijn bij mij meteen al goed (en wie mij kent weet wel wat ik bedoel...), toen ik de fles opende was ik echter helemaal verkocht! De wijn, uit het schiereiland van Sétubal, is gemaakt van de lokale druivensoort Fernão Pires en een flinke schep Chardonnay en een miniem percentage Tamarez en Rabo de Ovelha. Op dit schiereiland van Setubal blaast er het hele jaar een ziltige oceaanwind die een dun laagje zout over de wijngaarden legt. De Chardonnay wordt op eikenhouten vaten vergist. De wijn is dus fris-ziltig en mollig tegelijk. Dit maakt de wijn gastronomisch breed inzetbaar én onweerstaanbaar voor een wijnliefhebber!
    druiven: Chardonnay gerechten: asperges, kip, zalm smaak: vol & krachtig

    Het Flexibele Wijnabonnement

    Mag ik u voorstellen aan een verrassend initiatief van Bensdorp Wijnen: het flexibele wijnabonnement. Hoe gaat dit in z’n werk? U kiest het ...

    Mag ik u voorstellen aan een verrassend initiatief van Bensdorp Wijnen: het flexibele wijnabonnement.

    Hoe gaat dit in z’n werk?

    U kiest het aantal flessen dat u per kwartaal wilt ontvangen en de combinatie (wit, rood en/of rosé). De wijnen worden op een afgesproken tijdstip aan het begin van het nieuwe seizoen afgeleverd. Het kan zijn dat een bepaalde wijn toch niet aan uw verwachting voldoet, dus overgebleven, hele dozen worden aan het begin van het nieuwe kwartaal weer retour genomen.

    De wijnen worden door ons geselecteerd per seizoen en liggen in de prijsklasse van ± € 7,- tot € 10,-. U kunt ook aangeven wanneer u iets duurdere wijnen wenst. Bij iedere zending zit een uitgebreide wijnomschrijving. Naarmate het aantal af te nemen flessen hoger wordt, zal tevens de korting stijgen. Dit gaat met de volgende staffel, het aantal flessen is per kwartaal:

    12 flessen (‘light-abonnement’°)
    36 flessen: 5% (3 à 4 soorten wijn)
    60 flessen: 7 % (4 à 5 soorten wijn)
    120 flessen: 10% (5 à 6 soorten wijn)

    De voordelen van dit abonnement zijn duidelijk:
    U hebt altijd voldoende wijn in huis óf op de zaak, passend bij het seizoen. Een wijn die toch niet bevalt wordt teruggehaald of omgeruild.

    ° Bij de bezorging van dit abonnement worden vrachtkosten à € 15,- in rekening gebracht.

    Planning 2010.
    De abonnementen worden omstreeks de volgende data afgeleverd:

    - lente, 19 maart

    - zomer, 18 juni

    - herfst, 17 september

    - winter, 17 december

     


    docMeer informatie over het abonnement en een inschrijfformulier - link 1 |  link 2