Bensdorp_Wijnen: En onze Bensdorp Wijnen Facebookpagina is nu ook online: http://t.co/oSz5S8KA Leuk? klik hem aan! #like
    Bensdorp_Wijnen: http://t.co/ctS6Z84E Het was even puzzelen maar er staat nu ook een facebook button op de website.
    Bensdorp_Wijnen: 25 februari, Kunst en Wijn. http://t.co/Ft1Kg5JH
    Bensdorp_Wijnen: Nog twee weken te gaan. Carnaval? Ja dat ook maar ik zit dan met mijn neus in het mooiste aanbod van wijnen uit... http://t.co/HDebVrW9
    Bensdorp_Wijnen: #nosjournaal #crisis ? #rayonhoofden #elfstedentochtocht ! Maar eerst: #kootenbie
    U heeft een selectie gemaakt op IGT Pays Mediterranée binnen ALLE wijnen.
    klik hier om de selectie te wissen.
    € 5,25

    2009 IGT Pays Mediterranée

    Quod Erat Faciendum - QEF rosé (nieuw)

    Quod Erat Faciendum betekent: wat moest gedaan worden. Jerôme Quiot is wijnboer in de Rhône- en Provencestreek met o.a. Domaines in Châteauneuf-du-Pape (Domaine du Vieux Lazaret en Domaine Duclaux) en in Gigondas (Château du Trignon). Met de ‘QEF’-serie toont hij aan dat er ook in deze streek wijnen gemaakt kunnen worden met een zeer goede prijs-kwaliteitverhouding. De wijngaarden zijn gelegen aan westelijke kant van de Côtes du Rhône, richting de Mont Ventoux, waar de bodem bestaat uit klei en alluviale stenen. Druivensoorten: Syrah en Cabernet Sauvignon (50%/50%). Na de ontsteling worden de druiven pneumatisch geperst. Hierna wordt het sap op koele temperatuur (18°C) gefermenteerd in roestvrijstalen vaten. De temperatuur zo laag gehouden zodat de fruitige aroma’s ontwikkeld worden. De wijn komt daarna tot rust om in januari gebotteld te worden. Zoals veel moderne wijnen heeft ook deze wijn een schroefdop om de wijn zo lang mogelijk ‘vers’ te houden. Deze lichtroze rosé heeft een aantrekkelijke zoetige geur (aarbeien, frambozen). Hij is fris en lekker vol van smaak met vriendelijke zuren en een lange afdronk. Geniet van de wijn gekoeld (11—12°C) met sushi, salades, zomerse gerechten (gazpacho, rauwkost) en lichte kipgerechten.
    druiven: Cabernet Sauvignon, Syrah gerechten: bbq momenten: Iedere dag lekker, (t)huiswijn! smaak: soepel & rond Prijscategorie: tot € 10,-
    € 5,75

    2009 IGT Pays Mediterranée. Château du Trignon (kaart)

    Quod Erat Faciendum - Qef rouge (Nieuw)

    Quod Erat Faciendum betekent: wat moest gedaan worden. Jerôme Quiot is wijnboer in de Rhône- en Provencestreek met o.a. Domaines in Châteauneuf-du-Pape (Domaine du Vieux Lazaret en Domaine Duclaux) en in Gigondas (Château du Trignon). Met de ‘QEF’-serie toont hij aan dat er ook in deze streek wijnen gemaakt kunnen worden met een zeer goede prijs-kwaliteitverhouding. De wijngaarden zijn gelegen in het gebied rond Châteauneuf-du-Pape, waar de bodem bestaat uit alluviale stenen. De wijn is volledig gemaakt van één druivensoort en wel de typische soort van de streek: Syrah. Na een volledige ontsteling en lichte persing, ondergaan de druiven een fermentatie in vaten. De maceratie (inweking) duurt 8 tot 10 dagen bij gecontroleerde temperatuur zodat het fruitige karakter behouden blijft. De wijn rijpt nog 6 tot 8 maanden in grote vaten verder alvorens het gebotteld wordt. De kleur is donkerrood met paarse tinten. Lekker wat donker fruit in de geur (cassis en zwarte bessen). De wijn heeft een sappig en soepel karakter met zachte tannines en veel fruit. Niet té ‘warm’ serveren, 16°-18°C is prima. Heerlijk bij pastagerechten, bij tapas en vlees van de grill.
    druiven: Syrah gerechten: pastagerechten momenten: Iedere dag lekker, (t)huiswijn! smaak: soepel & rond Prijscategorie: tot € 10,-
    € 13,75

    2009 IGT Pays Mediterranée

    Château Pesquié Viognier

    Ik was al een tijdje op zoek naar een wijn uit de Ventoux en liep op de Vinisud van februari 2010 tegen Château Pesquié aan. Op de beurs duidelijk de producent van de beste Ventouxwijnen die ík tegenkwam. Een witte variant van Ventoux bestaat niet dus deze aromatische Viognier valt onder de naam Vin de Pays de Mediterranée. Het is een Viognier zoals een Viognier moet zijn: elegant, krachtig frisdroog, lichtkruidig en dus gastronomisch breed inzetbaar. Zonder bescheiden te zijn: een topper!

    Contactgegevens

    Bensdorp Wijnen heeft het 'Het Raadhuis' verlaten. We hebben vanaf 1 september onze intrek genomen op bedrijventerrein de Brand, in het mooie gebouw v...
    AOLW, Aquaprojects, www.theartoflivingwell.nl, Bensdorp, Wijnen
    Bensdorp Wijnen zetelt vanaf 1 september 2011 in het mooie gebouw van The Art of Living Well in ’s-Hertogenbosch
    Bensdorp Wijnen heeft het 'Het Raadhuis' verlaten. We hebben vanaf 1 september onze intrek genomen op bedrijventerrein de Brand, in het mooie gebouw van The Art of Living Well, in 's-Hertogenbosch. Wij hebben hier geen winkel maar u bent van harte uitgenodigd om eens langs te komen voor een kop koffie of een glas wijn. U kunt hier ook (op afspraak) uw bestellingen afhalen.

    Adres:
    Bensdorp Wijnen
    'The Art of Living Well'
    Het Sterrenbeeld 25
    5215 MK 's-Hertogenbosch 

    E-mail & telefoon:
    e-mail
    telefoon: 073-5530901

    View Wouter Bensdorp's profile on LinkedIn

    Follow Wouter_Bensdorp on Twitter





    Condities

    Alle prijzen op de site zijn, mits anders vermeld, inclusief btw. Zendingen van meer dan 36 flessen worden franco huis in heel Nederland afgeleverd. ...

    Alle prijzen op de site zijn, mits anders vermeld, inclusief btw. Zendingen van meer dan 36 flessen worden franco huis in heel Nederland afgeleverd. Bij kleinere zendingen wordt € 15,- aan bijdrage in de vrachtkosten in rekening gebracht. Kosten voor aflevering in België op aanvraag.

    U kunt uw bestelling uiteraard ook, op afspraak, komen afhalen.

    Alle op de site getoonde wijnen zijn normaal gesproken uit voorraad leverbaar. Mocht het voorkomen dat een wijn tijdelijk toch niet leverbaar is dan nemen wij direct contact met u op.

    Wij staan garant voor de kwaliteit van onze wijnen. Mocht een bij ons gekochte wijn toch niet bevallen dan nemen wij deze uiteraard terug en zullen een vervangende wijn voorstellen of het betaalde bedrag retourneren.

    De door ons geleverde wijnen blijven onze eigendom totdat de factuur voldaan is.

    Alcohol onder de 16, natuurlijk niet.

    Interessante links

    Op dit gedeelte vindt u een aantal interessante links van bedrijven waar Bensdorp Wijnen met veel plezier mee samenwerkt. www.cuhabo.nl : Culinai...
    Op dit gedeelte vindt u een aantal interessante links van bedrijven waar Bensdorp Wijnen met veel plezier mee samenwerkt.

    www.cuhabo.nl : Culinaire Happen met Boonzaaijer is een combinatie van Karel Boonzaaijer en Ronald Kerklaan; Ze zijn al jaren samen actief in de catering met het verzorgen van diners op locatie, verzorgen van kookclinics en cateren op maat.

    www.theartoflivingwell.nl The Art of Living Well is een uniek samenwerkingsverband van ondernemers, die zich onder meer via een exclusieve showroom presenteren als levensecht 3d-magazine op het snijvlak van wellness en luxury. The Art of Living Well biedt haar deelnemende partners een platform om elkaars specialismen te combineren tot een gevarieerd palet van hoogwaardige producten en diensten volgens één en dezelfde hoge kwaliteitsbeleving. Daarbij ligt de focus op ‘ontzorgen’, zodat relaties altijd snel en compleet kunnen slagen op niveau. Een visie die tot uitdrukking komt in het credo ‘creating together’.

    www.beleefpetrushoeve.nl : de professionele kookstudio waar Arjan Wechseler de scepter zwaait.

    www.cercledesgourmets.nl : Het koken staat bij de Cercle des Gourmets de Bois le Duc centraal.  De Cercle is een groep van enthousiaste kookliefhebbers die zich hebben verenigd teneinde de kookkunst optimaal te kunnen beoefenen.

    www.werkaandewinkel.eu : Werk aan de Winkel - de Workshop is een creatieve ruimte in hartje Den Bosch waar je letterlijk zelf aan het werk kunt tijdens een van de vele workshops, ook met wijn!

    www.mpd-koken.nl : Al ruim tien jaar gunt Mila geïnteresseerden een kijkje in de boeiende Indonesische keuken. Haar kennis van en enthousiasme voor de authentieke Indonesische keuken brengt ze vanzelfsprekend graag over op de deelnemers aan haar workshops.

    www.fcdenbosch.nl : Bensdorp Wijnen is als sponsor van de Young Business Club verbonden aan FC den Bosch en levert de wijn in de businessruimte.

    www.wine-events.nl : Bensdorp Wijnen werkt sinds kort samen met het bedrijf Wine Events en haar partner Wine Masters voor wijnevenementen op maat.

    www.fra-pant.nl : Frans Michels van Fra-pant heeft deze site gebouwd.

     





    druiven
    Cabernet Sauvignon, Chardonnay, Merlot, Grenache blanc, Pinot Noir, Sauvignon, Syrah, Tempranillo, Viognier, Cabernet Franc, Mourvèdre, Carignan, Bobal, Grenache, Garnacha, Gewurztraminer, Sangiovese, Prosecco, Pinot Meunier, Cinsault, Trebbiano, Roussanne, Malbec, Vermentino, Rolle, Clairette, Bourboulenc, Verdejo, Muscat, Touriga Nacional, Primitivo, Negro Amaro, Malvasia Negra, Corvina, Rondinella, Molinara, Picpoul, Prieto Picudo , Brachetto, Marsanne, Mauzac, Garnacha Tintorera, Chenin Blanc, Tocai (Pinot Gris), Trebbiano di Lugana, Nero d'Avola, Macabeu, Xarel-lo, Parellada, Favorita, Nascetta, Tinto de Toro, Barbera, Catarratto, Pinot Grigio, Garganega, Fernão Pires , Nebbiolo, Arneis, Freisa, Biologisch geteelde druiven, Albariño
    gerechten
    lamsvlees, gevogelte, pastagerechten, mediterrane keuken, biefstuk, bbq, asperges, oesters, mosselen, zalm, oosterse keuken, tapas, kip, toetje met fruit, toetje met chocola, (wit)visgerechten, wild, sudderlappen, zachte Franse kaas, blauwschimmelkaas, Hollandse belegen kaas, ijsdessert, kreeft
    momenten
    Lunchafspraak, Baas op bezoek, Iedere dag lekker, (t)huiswijn!, Beste vriend op bezoek, Zomers terras, Feest!, Het is voorjaar!, Vrijdagmiddag borrel, Laat je verrassen!, Het is herfst: 'open haard wijn', Een ultiem wijnmoment, Verrassing!, Een magnum, da's dubbel genieten én extra feestelijk!
    smaak
    vol & krachtig, verfijnd & complex, soepel & rond, licht & fruitig, vol & rond, fris & fruitig, zoet & vol, lichtzoet & aromatisch
    Prijscategorie
    tot € 10,-, tot € 15,-, tot € 20,-, vanaf € 20,-
    Wouter's tip van de week
    Wit, Rosé, Rood